hľadať

Zaujalo nás


viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Ako prežiť peľovú sezónu čo najľahšie? Objavte cédrový olej MMP

dátum pridania: 21.03.22-23:04

Trpíte „sennou nádchou“ a každý rok s obavou sledujete príchod jari? Trápi vás kýchanie, zapchatý nos, pálenie a slzenie očí či iné nepríjemné príznaky peľovej alergie?

Pre alergika je jar utrpením

To, čo nazývame sennou nádchou nie je alergia na seno, teda pokosenú, usušenú trávu. V skutočnosti je to „peľová nádcha“ - alergia na pele v prírode. Nič to však nemení na tom, že pre alergika môže byť jar doslova peklom! Každý piaty Slovák by toto krásne jarné obdobie, ktoré si iní ľudia užívajú, najradšej strávil asi niekde v pivnici, ideálne čo najďalej od kvitnúcej prírody. Peľové zrnká bežne preletia 50 až 100 km, takže kým zdraví ľudia tušia, že jar je niekde blízko, alergik už vie, že je tu!
Príznaky peľovej alergie dokážu nielen poriadne potrápiť, ale aj úplne vyradiť z bežného každodenného života. Typickým prejavom je svrbenie, pálenie a slzenie očí, neskôr začne svrbieť nos, objaví sa kýchanie a vodnatý výtok z nosa. A toto môže trvať od skorej jari až do jesene. V marci a apríli sa na alergii podieľajú najmä pele kvitnúcich stromov, najčastejšie brezy, liesky a topoľa, zatiaľ čo v júli až septembri sú najsilnejšími alergénmi trávy, predovšetkým palina, lipnica, ambrózia, pšenica a jačmeň. 

mmp oleje priroda pre Vase zdravie

100% prírodný cédrový olej – balzam na vaše sliznice

Ako si čo najviac uľahčiť a zmierniť prejavy peľovej alergie bez chémie, prírodným, vysoko účinným prostriedkom? Vyskúšajte aj vy osvedčený cédrový olej MMP, ktorý má antialergénne, antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti. Je zložený z čistého prírodného oleja myrhy a cédrového oleja. Pomáha pri liečbe alergií, kataroch, bronchitíde, tíši kašeľ, rozpúšťa hlieny a uľahčuje vykašliavanie. Prináša tiež úľavu od svrbenia a podráždenia pokožky.
Kvapnite niekoľko kvapiek do difúzera alebo do vonnej lampy a vdychujte jeho vôňu. Z oleja sa postupne uvoľňujú liečivé látky, ktoré dokážu výrazne zmierniť príznaky peľovej alergie. Bude sa vám ľahšie dýchať a zmierni sa výtok z nosa. Sliznice očí, nosa a hrdla, ktoré sú  namáhané neustálou reakciou, sa časom vysúšajú a hrubnú. Cédrový olej prispieva k ich regenerácii.
Môžete naniesť pár kvapiek priamo pod nos, čím ešte zvýšite jeho účinok. Cédrové drevo má príjemnú, sametovo hebkú drevitú vôňu, takže osvieži a prevonia aj celú domácnosť. Súčasťou oleja je aj liečivá myrha, ktorá pôsobí antibakteriálne a protizápalovo, má priaznivý vplyv na dýchací systém, stimuluje činnosť pľúc a priedušiek, uľavuje pri chrípke, vírusových ochoreniach, prechladnutí a bolestiach v krku.

cedrovy olej proti alergii a sennej nadcheStop stresu, strachu a úzkosti
Jedným z významných spúšťačov a „zhoršovačov“ alergických príznakov je stres. Možno ste to už zistili aj sami na sebe, že v stresovej situácii sa symptómy vašej peľovej alergie zhoršujú. Vyhnúť sa stresu sa v dnešnej dobe dá len veľmi ťažko, ale zmierniť jeho následky a upokojiť telo aj dušu by malo byť súčasťou každého dňa. Prírodný cédrový olej MMP s postupným uvoľňovaním liečivých látok má upokojujúci účinok pri stavoch úzkosti, strachu, stresu a hyperaktivite. Alergia je v podstate prehnaná „stresová“ reakcia imunitného systému na niečo, na čo by vlastne reagovať nemal. Vdychovaním výparov cédrového oleja pomôžete upokojiť a „stíšiť“ nielen vašu imunitu, ale aj myseľ.
Liečivý cédrový olej dostanete aj vo forme sviečok MMP, ktoré sú tiež 100% prírodné a vyrobené bez parafínu, len s použitím sójového vosku.

cedrova sviecka mmp proti alergiam

 

Kúpite v eshope lekárne Doktor Max:

liečivá MMP cédrová sveička antialergénna

Ďalšie sviečky MMP

liečivá MMP konopná sviečka analgetická, antibakteriálna,antivirotická sviečka

liečivá MMP tymiánová antivirotická, antibakteriálna, antiseptická sviečka

liečivá MMP medovková antivirotická, antibakteriálna, antiseptická sviečka - do eshopu

 

 

www.mmpcandle.sk

pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku


 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!