hľadať

Zaujalo nás


viac  

nie sú údaje

Estetika MBB - estetická medicína pre vás

dátum pridania: 26.07.17-12:56

Pomôžeme Vám vyriešiť estetické nedokonalosti Vašej tváre, krku, dekoltu a rúk. U nás nájdete riešenia Vašich problémov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého odborníka.

Mladistvý a sviežejší vzhľad vašej pokožky

Naša estetická ambulancia sa zaoberá korekciou tváre, krku, dekoltu a rúk, aplikáciou výplňových materiálov a odstraňovaním vrások.

Cieľom našej práce je dosiahnutie mladistvého, prirodzeného a hlavne zdravého vzhľadu a tým aj nadobudnutia spokojnosti a vnútornej harmónie.Starostlivosť o tvár a telo už nie je iba výsadou celebrít, ale stala sa súčasťou bežného života každého z nás. Doprajte svojej pokožke to čo si zaslúži.

Vyhladenie vrások bez skalpela - riešením je aplikácia botulotoxínu

Botulotoxín patrí spolu s kyselinou hyaluronóvou k najčastejšie používaným metódam omladzovania. Botulotoxín vrásky nie len vyhladzuje, ale je aj vynikajúcou prevenciou proti vzniku vrások. Vyhladením mimických vrások sa zjemnia črty Vašej tváre. Účinok botulotoxínu trvá zhruba 4-6 mesiacov, jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať. Zároveň sa opakovaním predlžuje trvanlivosť daného efektu, teda čím dlhšie túto terapiu podstupujete, tým dlhšie trvá aj efekt aplikovaného botulotoxínu.

Doprajte si zdravú pleť, mladší vzhľad a navráťte Vašej pokožke pružnosť

Kyselina hyalurónová je v súčastnosti jedna z najčastejších látok používaných pri korekcii vrások. Dokáže viazať vodu a tým dochádza k vyhladeniu vrások a  k zvýšeniu pevnosti a pružnosti pokožky.

Omladenie rúk, odstránenie vrások dekoltu? Riešením je Crystalys

Crystalys predstavuje injekčný výplňový materiál na báze hydroxyapatitu vápenatého, ktorý je určený na obnovu objemu tváre a jej prirodzených kontúr. Podporuje tvorbu a ukladanie prirodzeného kolagénu, ktorý v tele prirodzene vypĺňa mäkké tkanivá. Priaznivé účinky produktu Crystalys sú okamžité a dlhotrvajúce. Klinické výsledky sú viditeľné až po dobu 2 rokov, v závislosti od podanej dávky, stavu pacientovej pokožky a veku.

Rázová vlna - nová liečebná metóda odstraňovania celulitídy

Ide o metódu bez použitia skalpela použitím najmodernejšieho prístroja radiálnej rázovej vlny na trhu od švajčiarskej firmy STORZ MEDICAL. Ošetrenie  zahŕňa cielené aplikácie mechanických-tlakových vĺn v postihnutých oblastiach. Dosiahneme formovanie postavy napnutím svalového a väzivového tkaniva a zmenšenie  obvodu ošetrovaných oblastí. Používa sa aj ako prevencia pri náchylnosti k tvorbe celulitídy, odstránenie  celulitídy, strie.

Doprajte si prirodzenú krásu bez skalpela.

 

Estetika MBB

Michalská bašta 8, 940 01 Nové Zámky

0903 139 531

info@estetikambb.sk

www.estetikambb.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!