hľadať

Zaujalo nás


viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

MontPlast SK s.r.o. - všetko potrebné pre Vaše okná, dvere, garáže a balkoný na jednom mieste

dátum pridania: 19.12.17-10:30

Hľadáte efektívny spôsob ako skvalitniť Váš obytný priestor? Alebo hľadáte nákladovo efektívny spôsob zvýšenia hodnoty Vášho domova? U nás v MontPlast môžete oboje splniť naraz. Naše produkty a služby zdokonalia Váš dom v štýlovom a energeticky účinnom spôsobe. Stačí si len vybrať to práve pre Vás.

Váš dom je nepochybne najväčším majetkom, pre ktorý chcete urobiť všetko preto, aby ste ho chránili a zvyšovali jeho hodnotu. A práve preto my v MontPlast pre Vás poskytujeme vysoko hodnotné, ekologické riešenia, ktoré poskytuje výnimočný komfort a pohodlie.

Krásne okná a dvere, ktoré sa zmiešajú s Vaším domovom a zlepšia váš životný štýl

Plastové okná a dvere poskytujú veľmi ekonomické a efektívne riešenie, ktoré dosahuje vysoké úspory energie a pomáha chrániť naše životné prostredie. No zároveň vytvoria pre Vás harmóniu, ktorá hrá v modernej architektúre dôležitú úlohu.

Alebo dáte radšej prednosť kvalitnému a sofistikovanému riešeniu pre exkluzívny dizajn Vášho domova vďaka hliníku? Hliníkové okná a dvere ponúkajú výhody pevnosti, trvanlivosti, nízkej údržby a cenovej dostupnosti, ktoré prichádzajú so silnými vlastnosťami hliníka.

Transformujte Vaše okná a dvere na dizajnové prvky a zvýšte ich estetický dojem vďaka našim ponúkaným doplnkom

Vyberte si k oknám a dverám parapety, rolety, sieťky a žalúzie také aké sa vám páčia.

Ochráňte Váš balkón pred UV žiarením a dažďom a splnťe si svoj sen o osobnom užitočnom exteriéri

Premýšľate o vytvorení vonkajšieho osobného užitočného priestoru? My vám môžeme pomôcť. Spoločne vytvoríme vonkajšiu oázu, o ktorej ste vždy snívali. Vychutnajte si meniace sa obdobia a vytvorte si mnoho trvalých spomienok priamo v pohodlí vášho nového balkóna.

Balkónové logie - chránený priestor s maximálnou flexibilitou pre takmer všetky typy počasia

Vychutnajte si ranné slnko pre príjemný štart do nového dňa alebo relaxujte nad šálkou čaju či kávy na Vašom balkóne aj počas nepriaznivých vonkajších podmienkach. Doprajte si výhody vnútorného a vonkajšieho prostredia v jednom vo svojej novej balkónevej logií už dnes.

Garážové brány podľa vášho štýlu

Objavte možnosti pre váš domov s novými garážovými bránami. Či už dávate prednosť tradičným alebo moderným, máme to pre Vás pokryté.

Oprava a servis na naše produkty bez zbytočného stresu

Vďaka oknám a dverám od nás môžete dodať interiéru alebo exteriéru Vášho domova skvelý dizajn za pomerne nízky rozpočet. Hoci plast alebo hliník je pomerne odolný, stále môže prísť k jeho poškodeniu. Vo väčšine prípadov je škoda na vonkajšom povrchu zreteľnejšia ako tá vo vnútri či už sú to rôzne škrabance alebo malé prasklinky.

Pre dlhú životnosť je potrebné dané poškodenie opraviť a taktiež je potrebné realizovať na nich včasnú údržbu. A práve preto Vám ponúkame služby montáže, údržby a opravy na všetky naše ponúkané produkty. Ťažko sa zatvára vaše okno? Zahmlieva sa alebo dokonca až zamŕza? Existujú na ňom nejaké prasklinky alebo trhlinky? Nechajte to na nás. Naši experti sa o to postarájú bez zbytočného stresu.

Okrem opravy a servisu okien i dverí poskytujeme aj servis na:

  • vnútorné žalúzie

  • vonkajšie plastové rolety

  • okenné a dverové sieťky

  • vymieňame rozbité sklá

  • opravujeme a vymieňame kovania

  • servis a nastavenie kovaní

Kvalitné plastové okná, plastové dvere, hliníkové okná a dvere pre Vás na dosah ruky.

 

MontPlast SK s.r.o.

Jastrabia 12, 941 01 Bánov, okres:Nové Zámky

0908 16 14 16, 0918 109 149

035/6 420 166

montplast@montplast.sk

montplastsk@gmail.com

www.montplast.sk
 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!