hľadať

Zaujalo nás


viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Nečakajte kým sa Váš majetok stane terčom zlodeja

dátum pridania: 15.07.20-08:31

Bezpečnosť Vášho domova na prvom mieste. Že ťažko realizovateľné v dnešnej dobe? Prinášame jednoduchý spôsob ako na to.

Nečakajte kým sa Váš majetok a súkromie stanú terčom zlodejov. Najlepšou prevenciou je napojenie zabezpečovacieho systému na pult centralizovanej ochrany PCO,  ktorý má za úlohu odstrašiť zlodejov, obmedziť ich pobyt vo vašom priestore na minimum a poskytnúť pomoc v podobe okamžitého vyslania zásahovej skupiny.

vyslanie zasahovej skupiny v pripade nebezpecenstva nitra

Vzhľadom na rýchlu a modernú dobu sa produktové portfólio bezpečnostných služieb postupne dopĺňa a modernizuje. Bezpečnosť sa stáva dostupná aj pre bežných zákazníkov. Často ľudia vnímajú vykradnutie svojej nehnuteľnosti, domácnosti či firmy iba ako škodu na majetku, to však nemusí byť úplná pravda. Vykradnutie nehnuteľnosti či kancelárie nie je iba odcudzenie počítača, osobných cennosti, šperkov či televízora. Ďalším omnoho závažnejším faktorom je psychická ujma poškodeného. Tento nepríjemný fakt si možno ľudia často krát neuvedomia, až kým sa nedostaví osobná skúsenosť. Vstúpiť do domu a zistiť, že bol vykradnutý rozhodne nieje príjemná skúsenosť.

CORADO-SOAT, spol. s r.o. už v začiatkoch pôsobenia svoje portfólio rozšírila o služby SRP - Strediska Registrácie Poplachov, na ktorom sme zriadili PCO – Pult Centralizovanej Ochrany. S poskytovaním tohto druhu služieb pre klientov máme teda dlhoročné skúsenosti. Čo všetky tieto skratky znamenajú pre bežného človeka, či firmu?

pult centralnej ochrany corado soat nitra


Situácia č.1: ste firma / občan, máte vo svojej firme alebo dome nainštalovaný alarm alebo iný monitorovací, kamerový systém. Ste mimo domu / firmu a niekto sa pokúša o narušenie – vlámanie alebo poškodenie Vášho majetku. Spustí sa alarm a Vy sa môžete spoliehať jedine na svojho suseda alebo okoloidúcich, že zavolajú políciu alebo, že samotný alarm páchateľa odoženie. Dosť riskantné, nemyslite ?


Situácia č.2: všetky signalizácie a alarmy, máte napojené na svoj mobil, počítač alebo tablet. Opäť dochádza k vlámaniu, poškodzovaniu Vášho majetku, tento krát ste na tom ale lepšie. Viete, že sa niečo deje, no čo s tým? Skontrolujete si to sám? Zavoláte políciu? Bol to falošný poplach? Máte na to čas? Ste dostatočne blízko? Zavoláte suseda alebo svokru? Toto všetko sú možnosti, ktoré sú dosť komplikované, stoja veľa času a sú nebezpečné.


Ideálny variant  všetky prichádzajúce signály prijíma PCO CORADO-SOAT, spol. s r.o. - priamo s nimi pracuje kvalifikovaný vyškolený dispečer - pracovník PCO, ktorý vyhodnocuje prijímané signály okamžite pri ich vzniku cez zabezpečené pracovisko. Dispečing je Non-Stop pracovisko spojené s našou zásahovou skupinou. Zásahová skupina po prijatí signálu okamžite smeruje na miesto poplachu pre jeho detailné preverenie. Popri tom je upovedomovaný majiteľ alebo kontaktná osoba.

rychla zasahova jednotka nitra


Čo všetko sme pre Vás týmto spôsobom schopný zabezpečovať - monitorovať :

 • Vstup do objektu
 • Opustenie objektu
 • Narušenie objektu
 • Strata spojenia
 • Panik Tlačidlo
 • Nátlakový kód
 • Video monitoring
 • Monitoring požiarnych hlásení EPS
 • Ovládanie rámp a prístupov do objektu na diaľku
 • Sledovanie poklesov teplôt na chladiacich zariadeniach
 • Elektrické výpadky
 • Monitoring technických a elektrických zariadení
 • Monitoring zo záplavových čidiel atd.

monitoring objektov kamerovym systemom nitra


Našim cieľom je pre Vás vytvárať pocit bezpečia vo Vašom byte, dome, firme, chalupe či záhrade. Robíme Váš domov bezpečnejším už 30 rokov, Váš spoľahlivý partner CORADO-SOAT, spol. s r.o.
Pre viac informácii nás kontaktujte o bezplatnú konzultáciu.

CORADO – SOAT, spol. s r.o. - bezpečnostná a strážna služba

Párovská 2
949 01 Nitra

037 / 6511 943 (sekretariát)
0903 221 681

www.corado.sk
corado@corado.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!