Jarná kolekcia Columbia už v predaji v Outdoor experience Nitra

dátum: 07.02.23-09:30

Na beh, na turistiku, na výlet alebo len tak do mesta. V novej kolekcii Jar/Leto 2019 nájdete všetko. Samozrejme v kvalite Columbia. Zastavte sa v concept store Columbia a my Vám poradíme vybrať to najlepšie pre Vás.

Columbia už viac ako 80 rokov záruky nekompromisnej spokojnosti

Značka športového a outdoorového oblečenia Columbia je už viac ako 80 rokov zárukou kvality, dizajnu a nekompromisných inovácii. Aj oblečenie, obuv a doplnky z novej kolekcie Jar/Leto 2019 sú toho dôkazom. Či beháte, robíte turistiku, idete na výlet či len tak do mesta - máme výrobky aj pre vás.Novinky už k dispozícii v concept store Outdoor experience.

jarná kolekcia columbia nitra

Dámsky, pánsky aj detský sortiment Columbia

Nová kolekcia jar/leto 2019 už na predajni v Nitre. V ponuke ná:

pánske jarné bundy columbia nitra 

dámske mikiny columbia nitra

bežecká obuv columbia nitra

 Na akom princípe funguje technológia Omni-Tech použitá v bundách a obuvy Columbia zabezpečujúca nepremokavosť pri zachovaní maximálnej priedyšnosti sa dozviete v totmo krátkom videu.

Hľadáte kvalitné oblečenie a obuv na ktoré sa môžete spoľahnúť? Kliknite na náš web alebo navštívte našu predajňu kde si výrobky značky Columbia môžete vyskúšať a poradiť sa s odborne vyškoleným personálom. Pre vášnivých bežcov sme si pripravili v rámci jarnej kolekcie aj kolekciu bežeckú, ktorú nájde TU.

 

 

 

Outdoor Experience - concept store Columbia Nitra

Novozámocká 67, Nitra - Horné Krškany (oproti bývalým mraziarňam)

Pondelok - Piatok: 9:30 - 18:00

Sobota: 9:30 - 14:00

eshop: columbiashop.sk

Pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku