Vytiahnite proti chrípke a prechladnutiu ťažký kaliber – sviečky MMP dokážu poraziť vírusy, baktérie aj plesne!

dátum: 07.02.23-10:26

„Malý mi teraz pokojne prespí celú noc, bez jediného zakašľania. Vieš, aká je to úľava?“, „Čo som ti hovorila! Mne to poradila doktorka, všade samý vírus, stačí zapáliť na pár hodín a hneď je zdravý vzduch... “ Vypočuli sme si rozhovor dvoch mladých žien v Jednote pri regále s akýmisi novými sviečkami, ktoré obzerali ďalší zákazníci. Rozhodli sme sa o tejto novinke zistiť viac.

Inšpirácia z krajiny tisíc a jednej noci

Ak ste niekedy boli v Ománe, alebo niektorej inej arabskej krajine, možno ste si všimli, že v každom obchodíku horia vonné tyčinky alebo sviečky. Miestni to nerobia len preto, aby navodili tú správnu orientálnu atmosféru pre turistov, ale najmä preto, že prírodné látky obsiahnuté v dyme, účinne dezinfikujú a čistia vzduch v miestnosti. To je dôvod, prečo v týchto krajinách prakticky nepoznajú chrípky, prechladnutia či angíny.
Hlavnou prírodnou látkou, ktorá má vysoko dezinfekčné účinky, je olej zo živice subtropického kra Myrhovníka pravého.

liecive sviecky z praveho myrhoveho oleja ucinky

Táto živica je pravá posvätná myrha, ktorú podľa Biblie priniesli traja mudrci malému Ježiškovi ako vzácny dar. Myrha sa používa na liečenie už viac ako 4 000 rokov a bola tak vzácna, že ju vyvažovali zlatom. Práve liečivý olej z myrhy je základnou zložkou sviečok Medicamenta myrrha productum, v skratke MMP.

Sviečky MMP – 3A pre zdravie
Voľne by sa dal latinský názov týchto sviečok preložiť ako „liečivý výrobok z myrhy“. Myrha je základ, ale jej účinky ešte znásobuje olej z tymianu a medovky. Pri horení sa tieto oleje zo sviečky postupne uvoľňujú a účinne čistia a dezinfikujú vzduch v domácnosti, ale aj na pracovisku.

leicva antibakterialna sviecka myrha a medovka

Medovku lekársku a tymian obyčajný asi nemusíme predstavovať. Sú to silné prírodné prostriedky proti vírusovým a bakteriálnym ochoreniam. Medovka má antioxidačné protivírusové a protibakteriálne účinky. Tymian je považovaný za jedno z najsilnejších prírodných antibiotík, je účinný voči streptokokom, stafylokokom aj MRSA (zlatý stafylokok).

antiviroticke antibakterialne sviecky predaj mmp candle

Antivirotické, antibakteriálne a antiseptické – to sú „3A“ , vďaka ktorým tieto sviečky pomáhajú nielen v období chrípok či prechladnutí. Stačí zapáliť sviečku maximálne na 3 hodiny v miestnosti a účinky pocítite sami. Podobne ako mladá mamička z obchodu, ktorú sme spomínali v úvode a podobne ako ľudia, ktorí už tento produkt objavili a vyskúšali.

Aké sú skúsenosti ľudí?
MUDr. Erik Kissimon, primár Neurologického oddelenia, Nemocnica Zvolen:
„Vyskúšal som obidve sviečky, tymian aj medovku. Ako lekár poznám účinky týchto liečivých rastliniek, takže ich môžem len odporúčať. Osobne dávam prednosť sviečke s tymianom, pretože s ním mám skúsenosti ako so silným prírodných antibiotikom. Máme malé bábätko, ktoré bolo pri zapálenej sviečke veľmi pokojné a kľudne spinkalo. Odporúčam!“

Zuzana Sladká, Veľký Krtíš
„Mám malé vnúčatká, 1,5 a 3 roky. Vždy keď má v rodine niekto nádchu alebo kašeľ, alebo sa necíti dobre, zapaľujem v miestnosti sviečku, najmä tam, kde aj detičky spia a mám veľmi dobré skúsenosti – nádcha aj kašeľ prešli, deti boli pokojnejšie, nebolo treba použiť žiadne kvapky do nosa. Som už vlastne stála zákazníčka, idem kúpiť ďalšie sviečky...

MUDr. Adriana Filipová, neurologička, Poliklinika Nitra
„Tieto sviečky sú naozaj účinná zbraň proti mnohým ochoreniam. Potvrdzujú to aj moje kolegyne z nemocnice, ktorým som ich priniesla, a všetky si pochvaľovali. Rada takto obdarúvam ľudí zdravím, najmä keď je takéto prírodné a voňavé. :)

Petra Malíková, podnikateľka
„Som alergička, ale tieto sviečky sú skvelé aj pre mňa! Vyskúšala som s vôňou tymianu, keď som bola prechladnutá a urobilo mi to veľmi dobre. Nádcha aj kašeľ prešli oveľa rýchlejšie ako inokedy, tak som kúpila aj mojej mame. Je tiež spokojná.“

mmp candle sviecky s myrhou ktore pomahaju a liecia

Čistý prírodný produkt vyrobený na Slovensku.

Sviečky MMP sú vyrobené výhradne z prírodných materiálov. Ako vosk je namiesto nie práve najzdravšieho parafínu (vedľajší produkt pri spracovaní z ropy) použitý sójový vosk, ktorý pri horení neuvoľňuje žiadne škodlivé výpary. Knôty sú bezolovnaté, vyrobené z prírodných vlákien. Sviečky sú vyrobené na Slovensku poctivou ručnou výrobou.

Nedajte šancu chrípkam, prechladnutiu či angíne. ZDRAVIE vás a vašej rodiny je to najvzácnejšie!

Sviečky MMP dostanete kúpiť v supermarketoch Jednoty  a v predajniach Metro.
Viac info mmpcandle.sk