hľadať

Zaujalo nás


viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Vaše účtovníctvo v dobrých rukách od firmy INEKORS

dátum pridania: 08.03.21-14:43

Hľadáte spoľahlivú účtovnú firmu, ktorá bude pristupovať k Vašej evidencii poctivo a nájde vhodné riešenia? Chcete aby vaše účtovníctvo bolo v dobrých rukách? Ak áno, spoľahnite sa na účtovnú firmu INEKORS v Nitre, ktorá je pripravená riešiť Vaše daňové, mzdové a colné povinnosti na profesionálnej úrovni.

Účtovná firma INEKORS

Účtovná firma INEKORS bola založená v roku 1991 a od roku 2015 podniká ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Po počiatočných pokusoch vo viacerých odboroch sa v 90-tych rokoch firma vyprofilovala výlučne na účtovnú firmu. Názov firmy INEKORS znamená INformačný, EKonomický Obchodný a Reklamný Servis.

inekors nitra

Ako z názvu vyplýva, firma smerovala a smeruje ku spolupráci s podnikateľmi v oblasti informácií, automatizácie, účtovníctva a ekonomického poradenstva.

Kto sme?

Sme profesionálni tím so zodpovednosťou k vašej účtovnej evidencií a neustále sa zvyšujúcou kvalifikáciou a odbornosťou. U nás ste pravidelne informovaní o vašich hospodárskych výsledkoch. Diskrétnosť a ochrana osobných údajov sú u nás samozrejmosťou. Riziká prípadných nesprávností sú kryté poistením profesijnej zodpovednosti v spolocnosti Generali a.s.

uctovnicka firma nitra

Náš profesionálny tím je pripravený každý deň riešiť nielen vaše zákonné, daňové, mzdové a colné povinnosti, ale aj Vám poskytnúť správne a komplexné informácie vo sfére vášho podnikania. Vaše účtovníctvo spracovávame v ekonomickom systéme POHODA firmy STORMWARE s.r.o. a v mesačných alebo štvrťročných časových intervaloch.

Podvojnové a jednoduché účtovníctvo

Poskytujeme komplexné účtovné služby pre fyzické a právnické osoby, neziskové organizácie a záujmové združenia. Zabezpečujeme vyhotovenie a podanie daňových priznaní, kontrolných a súhrnných výkazov DPH. Zároveň komunikujeme so správcom dane a poskytujeme rekonštrukcie účtovníctva za minulé účtovné obdobia.

podvojnove uctovnictvo nitra

Mzdy a personalistika

Pomôžeme vám navrhnúť vhodnú pracovnú zmluvu, vhodný pracovný čas a primeranú odmenu. Medzi našimi daľšími službami patrí prihlasovanie a odhlasovanie pracovníkov do a z evidencie inštitúcií sociálneho a zdravotného zabezpečenia. Vypočítame mzdy a vyhotovíme pracovné listy v mesačných intervaloch. Vypracujeme a odošleme mesačný prehľad a ročné hlásenia Finančnej správe SR. Vyhotovíme ročné zúčtovanie preddavkov za daň, evidenčných a zápočtových listov vašich zamestnancov.

mzdy a personalistika nitra

Finančné,ekonomické a účtovné poradenstvo

Pravidelne Vás informujeme o vašich hospodárskych výsledkoch a vyhotovujeme podnikateľské plány a transferovú dokumentáciu. S vašim súhlasom poskytujeme informácie vašim bankárom a poisťovniam. Vypracujeme podanie na obchodný či živnostenský register v prípade zmien vo vašich údajoch. Zabezpečujeme komunikáciu s právnikom, konkurzným správcom a likvidátorom vašej spoločnosti.

financne poradenstvo inekors nitra

Optimalizácia, audit a daňové služby

Navrhujeme legálne riešenie pre optimalizáciu Vašej daňovej povinnosti. Komunikujeme s Finančnou správou SR kvalifikovaným elektronickým podpisom. Poskytujeme priestory a zastupujeme Vás pri výkone daňovej kontroly. Zabezpečujeme overenie Vašej účtovnej závierky audítorom.

danove sluzby v nitre


Dlhoročná vernosť a spokojnosť našich klientov sú pečaťou našej profesionality, pridajte sa k nej aj vy !

 

INEKORS - ekonomické a účtovné služby

Fraňa Mojtu 265/33
949 01 Nitra

Tel.číšlo:037 693 0421
E-mail:info@inekors.sk

www.inekors.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!