hľadať

Zaujalo nás


viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Vianočný sprievodca najlepšími darčekmi

dátum pridania: 03.12.19-21:58

Hoci Vianoce majú v kalendári každý rok ten istý dátum, niektorých zaskočia podobne ako cestárov prvý sneh. Presnejšie nie sviatky samotné, ale zháňanie darčekov. Pre milovanú polovičku, pre deti, pre partnera, otca, mamu, dedka, babku, brata, sestru, priateľov... máte zoznam dlhší ako týždeň pred výplatou, a žiadny nápad? Nenecháme vás v tom samých.

Pripravili sme nielen zaujímavé inšpirácie, ale aj vianočný darček od nás - ku každej koženej aktovke alebo taške na notebook si môžete vybrať koženú peňaženku podľa vášho želania úplne zadarmoTým naše Vianoce nekončia – vyberte 3 a viac kúskov z našej ponuky a dostanete zľavu na najlacnejší produkt až 15%!
Poďme na to, čím by ste mohli potešiť vašich blízkych...

Aký darček, keď moji blízki „všetko majú“?
Toto je najčastejšia odpoveď v predvianočných spotrebiteľských prieskumoch. Podľa prieskumov Slováci už naozaj majú dostatok vecí, ale zaujímavé je, že pod stromčekom by pokojne prijali tú istú vec, ktorú majú, akurát v „kvalitnejšej, lepšej verzii“. Takže ani tak nejde o to niečo mať, ale mať to v čo najvyššej kvalite, vypracovaní, ktoré si človek bežne sám nekúpi. A presne takýmto darčekom je kvalitná kožená peňaženka, ktorou potešíte naozaj každého.

Kvalitnou peňaženkou urobíte radosť všetkým
Je to naozaj nadčasový univerzálny darček pre všetky ročníky, dámy aj pánov - pekná elegantná alebo športová peňaženka, ktorá sa vždy zíde a nikdy z módy nevyjde.

Dámska peňaženka je skromnejšia sestra kabelky, čo sa obsahu týka. Až je niekedy na neuverenie, čo všetko sa do nej vojde. Okrem peňazí a kreditiek aj účty, fotky, papieriky s poznámkami, lístočky na poštu – do peňaženiek z nášho eshopu sa vojde všetko potrebné.
Mame, sestre, starej mame, kamarátke vyberte peňaženku, ktorá sa hodí k jej štýlu. Či už to bude jednoduchá verzia pre praktickú dámu, ktorá má rada poriadok, alebo štýlová elegantná peňaženka s ozdobenou klopou, ktorá dotvorí celkový imidž. Nič nepokazíte univerzálnou sivou peňaženkou, hodí sa naozaj ku všetkému a do každej kabelky.

Ak existuje ideálny „prijímateľ“ peňaženky ako darčeka na Vianoce, tak sú to páni. Pretože páni si sami peňaženku nekúpia, česť výnimkám. Ktorá by sa najviac hodila vašim chlapom v domácnosti?
Príjemná tmavodomodrá, elegantná tmavohnedá alebo klasická čierna? Inšpirujte sa širokým výberom pánskych peňaženiek v našom eshope, nájdete tu praktické peňaženky v jednoduchom, športovom alebo elegantnom dizajne. Určite vyberiete tú správnu. A ak by aj nie, samozrejme môžete tovar vrátiť.

Tašky, aktovky, opasky – kvalitná koža nikdy nesklame

Vyťahuje ten váš peňaženku, doklady, okuliare či mobil z vreciek nohavíc či saka, takže ich má tak vyťahané, že mu do nich čochvíľa naprší? Darujte mu na Vianoce príručnú pánsku etue tašku z jemnej kože a máte po starostiach!
Pánska taška na notebook je ďalší skvelý tip. Tašky na našej ponuke sú ušité z kvalitnej kože, v rôznych farbách, majú veľký členený vnútorný priestor a nosia sa buď na pleci alebo v ruke.
Pridajte ešte nový opasok v rovnakej farbe a máte štýlového pána, ktorý sa bude cítiť sebaisto v každej spoločnosti.

panske kozenne tasky hnede mercucio

Výhodné darčekové sety a akcia
Vyskladajte vianočné balíčky pre vašich blízkych a ušetríte - najlacnejší kúsok dostanete so zľavou 15% - pri kúpe 3 a viac položiek podľa vášho výberu. Napríklad set opasok, taška a peňaženka pre manžela, alebo hoci aj dámska peňaženka pre mamu, pánska pre syna, opasok pre brata a kabelka pre vás, vyskladajte si vlastný set a získajte zľavu!

Navyše až do Vianoc ku každej koženej aktovke alebo taške na notebook kožená peňaženka ako darček!

Ak sme vás inšpirovali, sme veľmi radi. Ak sa ale predsa len neviete rozhodnúť, čo by potešilo vašich blízkych pod stromčekom, posaďte ich za počítač, otvorte im náš eshop mercucio.sk a nechajte, nech si vyberú sami. Nebude to síce s prekvapením, ale spokojnosť a úsmev na tvári sú zaručené. A spokojnosť, pohoda a dobrá nálada – to sú tie pravé Vianoce! Tak šťastné a veselé! 


E- SHOP MERCUCIO - kabelky, peňaženky, tašky

www.mercucio.sk

E-mail: info@mercucio.sk 

sledujte nás na Facebooku

 

zdroj prieskumu: agentúra Focus pre Hospodárske noviny, 11/2019
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!